Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm
      Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm
      Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm
      Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm

      Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm

      Mnenje (0)
      28,05 €
      Z DDV
      S-73585

      Robustna lopatica za kitanje iz nerjavečega jekla, debeline 0,5 mm in dolžine 800 mm, za natančna in učinkovita gradbena dela.

      Na zalogi pri dobavitelju

      Količina:

      Za vse mojstre, ki iščejo zanesljivo in vzdržljivo orodje, je ta lopatica za kitanje idealna izbira. Zasnovana posebej za natančna gradbena dela, omogoča enostavno in učinkovito nanašanje kitov.

      • Material: Nerjaveče jeklo, trdota 48-50 HRC, zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost proti koroziji.
      • Debelina: 0,5 mm za optimalno fleksibilnost in trdnost.
      • Dolžina: 800 mm omogoča pokrivanje večjih površin z manj potezami.
      • Specifikacije: Ustreza standardu do S-73612, kar zagotavlja kakovost in zanesljivost.

      Ta lopatica je primerna za profesionalce in domače mojstre, ki potrebujejo zanesljivo orodje za natančno in hitro delo pri kitanju. Njena dolžina in debelina omogočata enostavno obdelavo večjih površin, kar prihrani čas in trud. Izberite to lopatico za vrhunske rezultate pri vsakem projektu.

      Stalco

      Informacije o varnosti izdelka

      S-73585

      Določene reference

      EAN13
      5901466141939
      Nov

      Trenutno ni mnenj za ta izdelek

      Napiši svoje mnenje
      Rezervno rezilo za lopatico 800mm 0,5mm