Fosfatirani Vijaki za mavčne plošče-tip M 4,8x120 100/1

Z nakupom tega izdelka lahko dobite do 1 točko zvestobe. Vaša košarica skupaj 1 točka ki se lahko spremenijo v popust 0,20 €.


10,99 € z DDV

KMM - 4,8x120

Nov izdelek

Phosphated vijaki za suhomontažo 4,8x120 mm, idealni za montažo mavčnih plošč. Pakiranje vsebuje 25 kosov.

Več informacij

Za vse mojstre in profesionalce, ki iščejo zanesljive rešitve za montažo mavčnih plošč, predstavljamo kakovostne phosphated vijake tipa M. Ti vijaki so zasnovani tako, da zagotavljajo trdno in varno pritrditev, kar je ključno za trajnost vaših projektov.

  • Velikost vijaka: 4,8x120 mm
  • Pakiranje: Blister 100 kosov
  • Material: Jeklo s phosphated premazom za dodatno zaščito

Phosphated premaz na vijakih nudi dodatno odpornost proti koroziji, kar je še posebej pomembno pri uporabi v notranjih prostorih, kjer je vlaga lahko problematična. Ti vijaki so idealni za uporabo pri suhomontažnih sistemih, saj omogočajo hitro in učinkovito pritrditev mavčnih plošč na kovinske ali lesene podkonstrukcije.

Ne glede na to, ali ste profesionalni gradbenik ali domači mojster, boste z našimi phosphated vijaki dosegli odlične rezultate pri vaših projektih.

Informacije o varnosti izdelka

Stalco

Povezani izdelki