Ni dodatnih točk zvestobe za ta izdelek
1,43 € z DDV
z DDV
S094247238
Nov izdelek
Maska ventilom
Tega izdelka ni več na zalogi
Datum razpoložljivosti:
Filtrirna polmaska FFP2 ARO z ventilom je funkcionalna zaščita, zasnovana za učinkovito filtracijo delcev in aerosolov. Njena ergonomska oblika zagotavlja udobno prileganje, uporabljeni materiali pa zagotavljajo vzdržljivost in udobje. Opremljena z izdihovalnim ventilom iz PP in sintetično gumijasto membrano olajša dihanje in zmanjšuje vlago v notranjosti maske, kar znatno izboljša udobje.
Mehka penasta nosna blazinica in elastični tekstilni trakovi zagotavljajo, da se maska popolnoma prilega obrazu, ne da bi pritiskala. Uporaba specializiranih filtrov zagotavlja učinkovito zaščito pred aerosoli in prahom v zahtevnih delovnih okoljih. Dodatna prednost je njena lahka in zložljiva struktura, ki omogoča priročno shranjevanje in transport.
Izdelek izpolnjuje zahteve standarda EN 149 in zagotavlja maksimalno zaščito v skladu z najvišjimi standardi.
ARO je idealna rešitev za panoge, ki zahtevajo učinkovito zaščito dihal, kot so kemična, elektronska in gradbena industrija.
LASTNOSTI/PREDNOSTI:
zaščitni razred FFP2 – srednja zaščita, filtrira ≥ 94 % delcev
Izdihovalni ventil PP + membrana iz sintetične gume – olajša dihanje in zmanjšuje vlago v notranjosti maske
nastavljivi trakovi – zagotavljajo udobno prileganje
aluminijasta sponka za nos – izboljša tesno prileganje
Tesnilo za nos iz PU pene – poveča udobje uporabe
mehka nosna blazinica iz PP pene – poveča udobje uporabe
izdelana iz polipropilena in poliestra – trpežna, odporna na poškodbe, lahka in udobna za nošenje
zložljiva zasnova – zagotavlja priročno shranjevanje in transport
popolno prileganje obrazu – zmanjšuje puščanje
Uporaba: kemična, proizvodna, elektronska in gradbena industrija
SESTAVA/MATERIAL:
poliester, polipropilen, PP, PU pena, guma, aluminij
KATEGORIJA ZAŠČITE:
CE kat. III
EN 149
FFP2
STALCO Limited Liability Company SKA
Ofiar Katyn Street 1
32-050 Skawina
+48 12 350 04 10
sklep@stalco.pl
Maska za prah z ventilom omogoča regulacijo temperature in vlage.