Nov
Visokotlačna cev za barvanje KX 2.6, 15m - 3/8”

Visokotlačna cev za barvanje KX 2.6, 15m - 3/8”

Z nakupom tega izdelka lahko dobite do 20 točk zvestobe. Vaša košarica skupaj 20 točke ki se lahko spremenijo v popust 4,00 €.


203,34 € z DDV

KX 2.6 15M

Nov izdelek

Visokotlačna cev KX 2.6 je idealna za profesionalne slikopleskarje, saj je odporna na topila in agresivne tekočine.

Več informacij

Za profesionalce, ki iščejo zanesljivo rešitev za barvanje, je visokotlačna cev za barvanje KX 2.6 popolna izbira. Ta cev je zasnovana za uporabo z barvnimi agregati, zagotavlja dolgo življenjsko dobo in izjemno odpornost proti poškodbam.

  • Dolžina cevi: 15 metrov
  • Priključki: 3/8”
  • Odpornost: Odporna na topila in agresivne tekočine
  • Oplet: Dvojni oplet za dodatno zaščito in elastičnost

Visokotlačna cev KX 2.6 je primerna za uporabo z različnimi barvnimi agregati, kar omogoča natančno in učinkovito delo brez skrbi za poškodbe ali obrabo. S svojo dolžino 15 metrov ponuja dovolj fleksibilnosti za delo na večjih površinah, medtem ko dvojni oplet zagotavlja dodatno varnost in trajnost.

Informacije o varnosti izdelka

Stalco

Povezani izdelki